Kto sme, čo sme a ako Vám vieme pomôcť? Je pravda, že nepatríme medzi ľudí, ktorí od malička zdravo žili a dobre vyzerali. Časom sme si však uvedomili, že mať zdravšie a krajšie telo nie je iba o tom, že dobre vyzeráme, ale hlavne o tom, že sa výborne cítime. Lepšie zvládame stres, povinnosti, nebývame takmer vôbec chorí a samozrejme, že aj nejaký ten kompliment poteší.

Až časom sme si uvedomili, že pokiaľ sa človek o seba stará, má „čistejšiu“ myseľ, dokáže sa lepšie rozhodovať a ísť v živote za svojimi snami a cieľmi. V rámci našich výziev Vám okrem cvičenia a pomoci so stravou i návykmi odovzdáme množstvo našich skúseností. Jednoducho Vám ukážeme cestu a mať krajší život.

Adam a Alenka Goralkovi – fitness tréneri

Naša krédo: „Ak chceš niekoho niečo naučiť, dokážeš to len vlastným príkladom.

Spolu sme schudli 31 kíl (Alenka 15 a Adam 16) a váhu si dlhodobo držíme, pretože sme si postupne vytvorili lepšie návyky. Vďaka tomu naše výsledky nie sú kolísavé a ovplyvnené len motiváciou, ale sú dlhodobé.

Už roky máme náš životný štýl pod kontrolou. Žijeme normálny život, máme 2 detičky, rodičovské povinnosti, máme radi prírodu, priateľov,… a našim cieľom je pomôcť ľuďom, ktorí majú podobné ciele.

adam-a-alenka-vysledky

Marcela Kopáčová – Wellness trénerka

Už od základnej školy som mala problém s nadváhou. Moja váha činila 83kg. Skúšala som rôzne diéty, hladovanie a cvičenie avšak vždy som pribrala naspäť. Potom ale prišla zmena. Začala som sa vzdelávať, absolvovala som nutričné školenia a vďaka tomu som začala meniť svoj životný štýl, návyky, upravila som si stravu a vďaka tomu som za 5 mesiacov som dala dole -16kg. A aktuálne mám dole 19kg. Prvýkrát v živote som zabehla Spartan race a bola som na seba naozaj pyšná. Predtým by som to v živote nedokázala 📷🙂 Teraz pomáham s formovaním postavy iným ženám, ktoré majú rovnaký problém ako ja v minulosti.

fit-vyzva-marcelka

V Čadci máme spoločný FITklub, kde cvičíme naživo, pomáhame ľuďom s úpravou stravy a vytváraní dlhodobo správnych návykov pre udržateľné výsledky. Už viac ako polroka robíme aj online výzvy (viaceré formáty), pretože nie každý má čas chodiť do fitka, nie každému vyhovujú univerzálne jedálničky a radšej preferujú zacvičiť si v pohodlí domova a mať nastavenú stravu na mieru.

Navyše keďže naše výzvy v Čadci majú skvelé ohlasy, rozhodli sme sa dať šancu ľuďom z celého sveta, čo vďaka online výzve dokážeme. Od apríla sme zatiaľ v 6-tich online výzvach schudli cez 600 kíl a vytvorili Vám stovky nových, lepších návykov a získali množstvo skvelých priateľov. Tešíme sa na ďalšie schudnuté kilá, nové vytvorené návyky. Veríme, že medzi nimi budú aj tie Vaše.

POZRITE SI NAšE VýSLEDKY

Online výzva na zmenu postavy

PRIDAJ SA TERAZ

CHCEM ZMENU