Koľko schudnem za výzvu?

Nevieme ti sľúbiť presné číslo, pretože to nejde. Pravdou je, že priemerne s nami schudnete 2-5 kíl za mesiac. Závisí to od veku, pohlavia, zdravia, genetiky, stravovacích návykov, rýchlosti metabolizmu. Ide nám o to, aby sme Vám pomohli schudnúť správne a nie o rekordy. Veď ako by Vám pomohlo keby ste schudli 8 kíl a z toho 4 kilá svalovej hmoty? Mesiac by ste sa tešili a potom nastane jojo efekt a nechuť do ďalšiehio chudnutia.

My Vás budeme viesť k tomu, aby ste schudli správne, udržateľne, bez pocitu, že sa nútite do chudnutia. Pri takomto postupe sa svetové rekordy v úbytku váhy robiť veru nedajú.

Uvádzate na stránke konečnú cenu, alebo sú tam ešte ďalšie poplatky?

Áno, cena je konečná a nebudete už musieť nič platiť ani si nič kupovať. Áno budeme Vás inšpirovať k zdravšej strave, v prípade potreby Vám aj doporučíme vhodné doplnky stravy (nepovinné), to však neznamená, že je automaticky zdravšia strava drahšia. Navyše pokiaľ sa naučíme postupne zbaviť sa zlých návykov, tak často ešte ušetríte na maškrtách, ktoré jedávate.

To už nebudem môcť jesť žiadne sladkosti, pečivo, dať si vínko alebo obľúbené tučné jedlo?

Pre úspešné chudnutie je dôležitá nielen výživová a nutričná stránka toho, čo jeme ale aj psychická pohoda. A sami už viete (asi aj z vlastnej skúsenosti), že zakázané ovocie najlepšie chutí. Takže nebudeme mať striktný zákaz, pôjde o to, že sa postupne budeme zlepšovať. Venujeme sa pohybu a strave dlhé roky a sami si niekedy niečo dáme. Netreba mať predstavu, že my jeme len žihľavu a mrkvu J. Sme predsa ľuďia a chceme Vás naučiť, ako to zvládnuť bez zákazov.

Nevrátim sa po skončení výzvy do starých koľají?

Urobíme všetko preto, aby si sa tam nedostal/la. Zvládli sme to my a množstvo našich klientov, ukážeme ti ako na to. Navyše pokiaľ budeš chcieť, budeš môcť s nami pokračovať v ďalších výzvach, v ktorých pomáhame ľuďom dlhodobo, nielen na 30 dní. V pokračujúcej výzve je nás v súčastnosti viac ako 50. Takže sa nemusíš obávať.

Pre aký vek je výzva určená.

Áno, podmienkou je, že máš aspoň 18 rokov. Vrchná hranica nie je ohraničená. Snažíme sa robiť varianty pre začiatočníkov i pokročilejších. Samozrejme, že aj ty musíš k tomu pristupovať zodpovedne a ak nevieš, či je pre teba cvičenie vhodné, poraď sa so svojím lekárom.

Môžem zobrať niekoho zo sebou?

Je pravda, že vo dvojici sa to lepšie ťahá. Takže kľudne zapoj niekoho. Pre tento prípad nájdeš v ponuke aj zvýhodnený balíček pre dvojicu.

Ak si nenašiel odpoveď na svoju otázku, tak nám napíš na email: info@fitvyzva.sk

Pozrite si naše výsledky