Cvičenie je fajn, ale len cvičenie nestačí. Je potrebná komplexná postupná zmena návykov, ktorá ťa bude napĺňať. My sme si tým prešli, dokázali sme to naučiť množstvo ľudí, naučíme to aj teba.

„Zmeniť 5% návykov, zlepší tvoj život o 50%“

Ako to funguje?

  • Po prihlásení do výzvy, dostaneš prístup do našej súkromnej Facebookovej skupiny skupiny, kde nájdeš množstvo inšpirácií a záznamy cvičení (pokiaľ nestihneš cvičiť s nami naživo) a hlavne užitočné videá o výžive, strave, vytváraní návykov
  • 3 x týždenne budeme pre teba cvičiť naživo cez aplikáciu ZOOM, pred cvičením sa poradíme, inšpirujeme, budeš sa nás môcť naživo pýtať,….takže ťa to bude baviť a nemusíš cvičiť len podľa videa.
  • Získaš individuálnu konzultáciu, pre optimálne nastavenie programu, stravy,… a pre čo možno najlepšie výsledky (cca 30 minút cez ZOOM). Doporučíme ti zmeny a v prípade potreby aj doplnky výživy (dobrovoľné), ktoré zefektívnia a výrazne zlepšia tvoje výsledky.
  • Súťažíme o hodnotné ceny, takže získaš nielen krajšiu postavu a zdravšie telo, ale môžeš i vyhrať užitočnú cenu.

Toto potrebuješ

  • V prvom rade mať chuť cítiť sa a vyzerať lepšie, porozmýšľať nad tým, prečo chceš zmenu (ak máš skutočný dôvod, dosiahneš čo chceš)
  • Byť k nám otvorený, tak ako budeme my ku tebe, nebáť sa pýtať, nebáť sa povedať, čo ti robí problém, nebáť sa pochváliť pokrokmi, pretože vzájomná inšpirácia je to, čo nás tiež posúva vpred.
  • Potrebuješ mať pripojenie na internet, profil na Facebooku (aby, sme ťa mohli pozvať do skupinky s výzvou) a stiahnuť si aplikáciu ZOOM (je bezplatná, návod pošleme – je to jednoduché).

„Spolu to zvládneme“

Benefity pre Vás

1. Ste v skupine ľudí, ktorí majú podobné/rovnaké ciele a zameranie ako Vy. Zdieľame spolu úspechy, inšpiráciu, pomáhame si navzájom ako zvládať krízové situácie. SME TÍM!

Postupne sa stáváme priemerom ľudí, s ktorými sa najčastejšie stretávame

2. Doteraz máme za sebou už vyše 11 online výziev v rôznych formátoch a schudli sme spolu viac ako pol tony, áno cez 1100 kíl. Tiež sme pomohli vytvoriť 100-vky správnych návykov, ktoré dokážu pozitívne ovplyvniť, resp. zmeniť život k lepšiemu aj v dlhodobom merítku. Takže vieme, čo robíme a Vy z toho môžete mať prospech.

3. Na postavu a zdravie sa pozeráme komplexne. Pretože cvičenie je fajn, ale je to len 1 puzzle z celej skladačky cesty ku krajšej postave, zdravšiemu telu a k silnejšej osobnosti. Preto Vám pomôžeme aj s nutričnou stránkou (jedálniček). Pre dlhodobý výsledok je potrebná postupná zmena návykov, keďže úvodná motivácia časom klesá až úplne vyprchá. A potom nás „zachránia už len návyky“. Takže najväčším benefitom pre Vás je to, že Vám pomôžeme komplexne nasmerovať Vás za Vašími cieľmi.

4. Individuálny prístup je základ úspechu – zohľadníme tvoju životnú situáciu (rodina, práca, záľuby, časové možnosti,….)

5. Po 30 dňoch to neskončí – ak sa budeš s nami dobre cítiť a bude ti to dávať zmysel, potiahneme ťa až ku konečnému výsledku

6. Budeš môcť s nami zažiť extra udalosti mimo výzvy – výlety, súťaže, športové podujatia (môžeš zapojiť aj svoju rodinu)

Páči sa ti to? Tak to poďme dať do praxe. Pridaj sa teraz!

Sme JEDEN TÍM, ak sa ti náš funkčný koncept páči, dáva ti zmysel náš pohľad a inšpirujú ťa naše výsledky, pridaj sa k nám.

Idem do toho
21-dnova-vyzva-jun-2021
Pozor! Počet miest obmedzený.
Uzávierka prihlášok do výzvy
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

„MALÉ ZMENY, PRE VEĽKÉ VÝSLEDKY.“

VÝSLEDKY KLIENTOV

SLEDOVANIE POKROKU

ZÍSKATE NOVÝCH PRIATEĽOV

ZLEPŠENIE POSTAVY A ZDRAVIA

Otázky a odpovede (FAQ)